KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9816138
nr 981 6138
William Solenberg
(1906-1980), Sverige
Akvarell, W Solenberg, Stockholm, signerad 1973, 24x33
William Solenberg, svensk bildkonstnär född 1906, död 1980.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 september 2015
kl 19:16:02
15/9 14:07:12
100 kr
21/9 06:57:11
William Solenberg
Läs mer om William Solenberg